Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Stavební práce - 362167-2014
Zobrazit zhuštěný náhled
Lucembursko-Lucemburk: Zvyšování spolehlivosti dílčích rozvoden v budovách Louise Weiss, Salvador de Madariaga, Winston Churchill a Pierre Pflimlin ve Štrasburku
2014/S 205-362167
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce veřejným zadavatelem:
Zvyšování spolehlivosti vedlejších rozvoden v budovách Louise Weiss, Salvador de Madariaga, Winston Churchill a Pierre Pflimlin ve Štrasburku.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plnění
Stavební práce
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Štrasburk.
Kód NUTS FR42 Alsace
II.1.4)Informace o rámcové smlouvě
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů)
Zvyšování spolehlivosti vedlejších rozvoden v budovách Louise Weiss (LOW), Winston Churchill (WIC), Salvador de Madariaga (SDM) A Pierre Pflimlin (PFL) Evropského parlamentu ve Štrasburku.
Pro všechny budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku je k dispozici 88 dílčích rozvoden.
Tyto rozvodny jsou rozděleny takto:
— budova Louise Weiss:
budova Tower: 36;
ERP: 37,
— budova Winston Churchill: 8,
— budova Salvador de Madariaga: 4,
— budova Pierre Pflimlin: 3.
Období plnění zakázky je nastaveno na 374 pracovních dní včetně stažení rezervací, od data odeslání pokynů.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)
45310000 Elektroinstalační práce, 45400000 Práce při dokončování budov
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
Včasné provedení prací od přijetí pokynů ve lhůtě 374 pracovních dní (s výjimkou případů nepříznivého počasí nebo v případě vyšší moci).
II.2.2)Informace o opcích
Opce: ne
II.1)Beskrivelse
II.1.1)Den ordregivende myndigheds betegnelse for kontrakten:
Forøgelse af pålideligheden af lokaler til underfordelingstavler i bygningerne Louise Weiss, Salvador de Madariaga, Winston Churchill og Pierre Pflimlin, Strasbourg.
II.1.2)Kontrakttype og leverings- eller udførelsessted for bygge/anlægsarbejdet, varerne eller tjenesteydelserneBygge- og anlægsarbejder
Hovedleverings- eller hovedudførelsessted for bygge- eller anlægsarbejde, varer eller tjenesteydelser: Strasbourg.
NUTS-kode FR42 Alsace
II.1.4)Oplysninger om rammeaftale
II.1.5)Kort beskrivelse af kontrakten eller indkøbet/indkøbene
Forøgelse af pålideligheden af lokaler til underfordelingstavler i Europa-Parlamentets bygninger Louise Weiss (LOW), Winston Churchill (WIC), Salvador de Madariaga (SDM) og Pierre Pflimlin (PFL) i Strasbourg.
Der er 88 lokaler til underfordelingstavler ved samtlige af Europa-Parlamentets bygninger i Strasbourg.
Disse lokaler er fordelt som følger:
— Louise Weiss-Bygningen:
tårn: 36;
bygninger åbne for offentligheden: 37,
— Winston Churchill-Bygningen: 8,
— Salvador de Madariaga-Bygningen: 4,
— Pierre Pflimlin-Bygningen: 3.
Kontraktens udførelsesperiode er fastsat til 374 arbejdsdage, herunder tilbagetrækning af forbehold, fra datoen for afsendelsen af instruktionerne.
II.1.6)CPV-glossaret (common procurement vocabulary)45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45400000 Færdiggørelse af bygninger
II.2)Kontraktens mængde eller omfang
II.2.1)Samlet mængde eller omfang:
Rettidig udførelse af bygge- og anlægsarbejderne, fra modtagelse af instruktionerne, inden for 374 arbejdsdage (eksklusive dage med dårligt vejr eller i tilfælde af force majeure).
II.2.2)Oplysninger om optionerOptioner: nej
II.1)Περιγραφή
II.1.1)Ονομασία που δόθηκε στη σύμβαση από την αναθέτουσα αρχή:
Εξασφάλιση της αξιοπιστίας των εγκαταστάσεων SRZ (με κατανεμητές ζώνης) των κτιρίων Louise Weiss, Salvador de Madariaga, Winston Churchill και Pierre Pflimlin, στο Στρασβούργο.
II.1.2)Είδος της σύμβασης και τόπος των έργων, τόπος παράδοσης ή παροχήςΈργα
Κύριος τόπος ή τοποθεσία των έργων, τόπος παράδοσης ή παροχής: Στρασβούργο.
Κωδικός NUTS FR42 Alsace
II.1.4)Πληροφορίες για τη συμφωνία πλαίσιο
II.1.5)Σύντομη περιγραφή της σύμβασης ή των αγορών
Εξασφάλιση της αξιοπιστίας των εγκαταστάσεων SRZ (με καταμετρητές ζώνης) των κτιρίων Louise Weiss (LOW), Winston Churchill (WIC), Salvador de Madariaga (SDM), Pierre Pflimlin (PFL) του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου στο Στρασβούργο.
Ο αριθμός εγκαταστάσεων SRZ στο σύνολο των κτιρίων του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου στο Στρασβούργο είναι 88.
Οι εν λόγω εγκαταστάσεις κατανέμονται ως ακολούθως:
— κτίριο Louise Weiss:
Πύργος: 36,
Κτίριο Υποδοχής Κοινού: 37,
— κτίριο Winston Churchill: 8,
— κτίριο Salvador de Madariaga: 4,
— κτίριο Pierre Pflimlin: 3.
Η προθεσμία εκτέλεσης της σύμβασης ορίζεται σε 374 εργάσιμες ημέρες, συμπεριλαμβανομένης της άρσης των επιφυλάξεων, από την ημερομηνία αποστολής της εντολής παροχής υπηρεσιών.
II.1.6)Κοινό λεξιλόγιο για τις δημόσιες συμβάσεις (CPV)45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων
II.2)Ποσότητα ή έκταση της σύμβασης
II.2.1)Συνολική ποσότητα ή έκταση:
Έκτακτη εκτέλεση εργασιών, από την παραλαβή της εντολής παροχής υπηρεσιών, εντός προθεσμίας 374 εργάσιμων ημερών (εκτός των περιπτώσεων κακών καιρικών συνθηκών ή ανωτέρας βίας).
II.2.2)Πληροφορίες σχετικά με δικαιώματα προαίρεσηςΔικαιώματα προαίρεσης: όχι
Hay un error que afecta a la manera en que se muestran las URL en los anuncios de formularios electrónicos. Estamos trabajando para solucionar el problema. Mientras tanto, les sugerimos que eliminen la coma (o cualquier otro carácter especial) que aparezca al final de la URL. Les rogamos disculpen las molestias.
Obras - 362167-2014
Mostrar versión reducida
Luxemburgo-Luxemburgo: Mejora de la seguridad de las salas con subdivisores de zona de los edificios Louise Weiss, Salvador de Madariaga, Winston Churchill y Pierre Pflimlin en Estrasburgo
Anuncio de licitación
Obras
II.1)Descripción
II.1.1)Denominación del contrato establecida por el poder adjudicador:
Mejora de la seguridad de las salas con subdivisores de zona de los edificios Louise Weiss, Salvador de Madariaga, Winston Churchill y Pierre Pflimlin en Estrasburgo.
II.1.2)Tipo de contrato y emplazamiento de las obras, lugar de entrega o de ejecución
Emplazamiento principal de las obras, lugar principal de entrega o de ejecución: Estrasburgo.
Código NUTS FR42 Alsace
II.1.4)Información sobre el acuerdo marco
II.1.5)Breve descripción del contrato o la adquisición (o adquisiciones)
Mejora de la seguridad de las salas con subdivisores de zona de los edificios Louise Weiss (LOW), Winston Churchill (WIC), Salvador de Madariaga (SDM) y Pierre Pflimlin (PFL) del Parlamento Europeo en Estrasburgo.
El número de salas con subdivisores de zona en el conjunto de los edificios del Parlamento Europeo en Estrasburgo es de 88.
La distribución de dichas salas es la siguiente:
— edificio Louise Weiss:
Torre: 36;
Locales abiertos al público: 37,
— edificio Winston Churchill: 8,
— edificio Salvador de Madariaga: 4,
— edificio Pierre Pflimlin: 3.
El plazo de ejecución del contrato se ha fijado en 374 días laborables, incluida la retirada de las reservas, a partir de la fecha de envío de la orden de servicio.
II.1.6)Vocabulario común de contratos públicos (CPV)
45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45400000 Acabado de edificios
II.2)Cantidad o extensión del contrato
II.2.1)Cantidad o extensión global del contrato:
Ejecución puntual de los trabajos, a partir de la recepción de la orden de servicio, en un plazo de 374 días laborables (excluyendo condiciones meteorológicas adversas o casos de fuerza mayor).
II.2.2)Información sobre las opciones
Opciones: no
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
Fiabilisation des locaux SRZ des bâtiments Louise Weiss, Salvador de Madariaga, Winston Churchill et Pierre Pflimlin, à Strasbourg.
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestationTravaux
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: Strasbourg.
Code NUTS FR42 Alsace
II.1.4)Information sur l’accord-cadre
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions
Fiabilisation des locaux SRZ (sous-répartiteurs de zone) des bâtiments Louise Weiss (LOW), Winston Churchill (WIC), Salvador de Madariaga (SDM), Pierre Pflimlin (PFL) du Parlement européen à Strasbourg.
Le nombre de locaux SRZ dans l'ensemble des bâtiments du Parlement européen à Strasbourg est de 88.
La répartition de ces locaux est la suivante:
— bâtiment Louise Weiss:
Tour: 36;
— bâtiment Winston Churchill: 8,
— bâtiment Salvador de Madariaga: 4,
— bâtiment Pierre Pflimlin: 3.
Le délai d'exécution du marché est fixé à 374 jours ouvrables, y compris la levée des réserves, à compter de la date d'envoi de l'ordre de service.
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)45310000 Travaux d'équipement électrique, 45400000 Travaux de parachèvement de bâtiment
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:
Exécution ponctuelle des travaux, à partir de la réception de l'ordre de service, dans un délai de 374 jours ouvrables (hors intémperies ou cas de force majeure).
II.2.2)Information sur les optionsOptions: non
Byggentreprenader - 362167-2014
Visa förkortad version
Luxemburg-Luxemburg: Förhöjning av tillförlitligheten hos rummen för underordnade fördelningsstativ i byggnaderna Louise Weiss, Salvador de Madariaga, Winston Churchill och Pierre Pflimlin, Strasbourg
Meddelande om upphandling
Byggentreprenader
Direktiv 2004/18/EG
II.1)Beskrivning
II.1.1)Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen:
Förhöjning av tillförlitligheten hos rummen för underordnade fördelningsstativ i byggnaderna Louise Weiss, Salvador de Madariaga, Winston Churchill och Pierre Pflimlin, Strasbourg
II.1.2)Typ av upphandling och plats för byggentreprenad, leverans eller utförande
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning, leverans eller utförande: Strasbourg.
NUTS-kod FR42 Alsace
II.1.4)Information om ramavtal
II.1.5)Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Förhöjning av tillförlitligheten hos rummen för underordnade fördelningsstativ i Europaparlamentets byggnader Louise Weiss (LOW), Salvador de Madariaga (SDM) och Pierre Pflimlin (PFL) i Strasbourg
Det finns 88 rum för underordnade fördelningsstativ för alla Europaparlamentets byggnader i Strasbourg.
Dessa rum är fördelade enligt följande:
— Louise Weiss-byggnaden:
Tornet: 36;
— Winston Churchill-byggnaden: 8,
— Salvador de Madariaga-byggnaden: 4,
— Pierre Pflimlin-byggnaden: 3.
Utförandeperioden för kontraktet är satt till 374 arbetsdagar, inbegripet återtagande av reservationer, från datumet då instruktionerna sänts.
II.1.6)Gemensam terminologi vid offentlig upphandlng (CPV-referensnummer)
45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
II.2)Upphandlingens mängd eller omfattning
II.2.1)Total mängd eller omfattning:
Utförande av arbetena i tid, från mottagande av instruktioner, inom 374 arbetsdagar (ej inbegripet dåligt väder eller i händelse av force majeure).
II.2.2)Information om optioner
Option: nej