Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Реконструкция на гаров комплекс Нова Загора — проектиране, строителство и авторски надзор
II.1.2)Основен CPV код45213321 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на железопътни гари
II.1.4)Кратко описание:
Реконструкция на гаров комплекс Нова Загора — проектиране, строителство и авторски надзор, включва изпълнението на следните основни дейности: изготвяне на технически проект за ново приемно здание с вертикална планировка, 1-ви перон, паркинг за 21 автомобила; изграждане на ново приемно здание с вертикална планировка, 1-ви перон, паркинг за 21 автомобила; съгласно изготвен технически проект изпълнение на реконструкция на втори, трети и четвърти перони, в т.ч. прекъсване на 3-ти коловоз, от който се създават 2 глухи коловоза, преустройство на контактна мрежа, сигнализация и телекомуникации във връзка с реконструкцията на коловозите; разрушаване на старо приемно здание, външна тоалетна, пост 1 и пост 2; работно проектиране и авторски надзор.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45213321 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на железопътни гари
71221000 Архитектурно проектиране на сгради
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка с предмет „Реконструкция на гаров комплекс Нова Загора — проектиране, строителство и авторски надзор“ включва изпълнението на следните основни дейности:
— изготвяне на технически проект въз основа на приложения идеен проект за приемното здание, първи перон и паркинг (за реконструкцията на втори, трети и четвърти перони има изготвен и приложен технически проект),
— изготвяне на работни чертежи и детайли по време на строителството,
— актуализация на работните чертежи и детайли в процеса на строителството при възникване на необходимост във връзка с действителното състояние при разкриване на отделните елементи и/или по повод изменения в нормативната уредба и/или изготвяне на съвместни чертежи и записки с взаимодействащи проекти и/или при наличие на забележки от Нотифицирания орган,
— провеждане на съгласувателни процедури за двата технически проекта, а при необходимост — и на работните чертежи и детайли.