Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej os. „P” w rejonie ul. Przemysłowej w Tychach. Przebudowa sieci ciepłowniczej os. T w Tychach.
Reference number: 24/XII/NZ/2021
II.1.2)Main CPV code45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest:
Część 1
Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Przemysłowej 5,9,13,15 w Tychach wraz z przyłączami do budynków.
Przedmiot zamówienia realizowany w ramach zadania inwestycyjnego pn.:
Przebudowa osiedlowej sieci ciepłowniczej os. „P” w rejonie ul. Przemysłowej w Tychach.
Część 2
Przebudowa wysokoparametrowej sieci ciepłowniczej 2xDn350 od komory KR 3 na kanałowej sieci ciepłowniczej 2xDn600 do komory KR 25 przy ul. Armii Krajowej w rejonie skrzyżowania z ulicą Sikorskiego w Tychach
Przebudowa sieci ciepłowniczej os. T w Tychach.