Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ÚČOV-Doplnění hrubého předčištění před HČS
II.1.2)Main CPV code45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
Předmětem sektorové veřejné zakázky je rekonstrukce stávající čerpací stanice horního horizontu na objekt hrubého předčištění za účelem ochrany technologické výstroje hlavní čerpací stanice na Císařském ostrově v hlavním městě Praze. V rámci realizace veřejné zakázky bude zachován přívodní kanál a nátokové koridory, zatímco stávající objekt čerpací stanice bude kompletně demolován. Na jeho místě bude vystavěn nový zastřešený objekt, jehož prostory budou odvětrány a znečištěný vzduch čištěn na dezodorizačních jednotkách.