Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa drutów do spawania dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 273-5
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101459-1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44315100 Schweißzubehör
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
DRUT DO SPAWANIA SG2=G3S1=ER 70S-6 1,20MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY SZPULE
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44315100 Schweißzubehör
DRUT DO SPAWANIA SG3=G4S1=ER 70S-6 1,20MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY SZPULE
Los-Nr.: 2
DRUT DO SPAWANIA SG3=G4S1=ER 70S-6 1,20MM DIN 8559 EN 440 AWS A5.18 MIEDZIOWANY BECZKA
Los-Nr.: 3
DRUT DO SPAWANIA G18 8 MN=ER 307 SI=SG X15CRNIMN 18 8 1,20MM EN 12072 DIN 8556 ASME/AWS A5.9 DO STALI TRUDNOSPAWALNYCH RÓŻNOIMIENNYCH SZPULE
Los-Nr.: 4
DRUT LITY DO SPAWANIA I NAPAWANIA G18 8 MN=ER 307 SI=SG X15CRNIMN 18 8 1,20MM EN 12072 PN-EN ISO 14343-A DIN 8556 ASME/AWS A5.9 (OK AUTROD 16.95) DO STALI TRUDNOSPAWALNYCH RÓŻNOIMIENNYCH BECZKA
Los-Nr.: 5