II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Medicinos pagalbos priemonės
II.1.2)Main CPV code33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Adatos kaulų čiulpų punkcijai (klubui)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33141320 Medical needles
II.2.4)Description of the procurement:
Orientacinis kiekis - 1 550 vnt.
Alergenai odos lopo testui medikamentų serija
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
Orientacinis kiekis - 1 vnt.
Alergenai odos lopo nepageidaujanų odos reakcijų nuo medikamentų serija
Lot No: 3
Alergenai odos lopo testui Europos fotolopų serija
Lot No: 4
Orientacinis kiekis - 2 vnt.
Alergenų odos lopo testui metalų serija
Lot No: 5
Alergenai odos lopo testui Europinio standarto serija
Lot No: 6
Orientacinis kiekis - 8 vnt.
Alergenai odos lopo testui odontologinė serija
Lot No: 7
Alergenai odos lopo testui kosmetikos serija
Lot No: 8
Ašmenys oftalmologiniai fakoemulsifikacijai
Lot No: 9
II.2.2)Additional CPV code(s)33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Orientacinis kiekis - 6000 vnt.
Apklotas su plyšiu kelio sąnario operacijoms
Lot No: 10
Orientacinis kiekis - 5 000 vnt.
Beadatinės prieigos vožtuvas be prailginimo linijos
Lot No: 11
Orientacinis kiekis - 500 vnt.
Buteliukai naujagimių maitinimui (vienkartiniai) 80 ml
Lot No: 12
II.2.2)Additional CPV code(s)39225700 Bottles, jars and phials
Orientacinis kiekis - 2200 vnt.
II.2.2)Additional CPV code(s)33695000 All other non-therapeutic products
Orientacinis kiekis - 60000 g.
Endotrachėjiniai vamzdeliai spec. konfigūracijos veido ir akių operacijoms ID 3 (kablio formos)
Lot No: 14
II.2.2)Additional CPV code(s)33170000 Anaesthesia and resuscitation
Orientacinis kiekis - 50 vnt.
Gelis ultragarso aparatams 250 ml
Lot No: 15
Orientacinis kiekis - 16000 flak.
Gofruoti vienkartiniai kvėpavimo vamzdžiai vaikams (su 1 L kvėpavimo maišu), ilgis 1,6 - 2,4 m
Lot No: 16
Orientacinis kiekis - 1200 vnt.
Invazinio spaudimo monitoravimo sistema
Lot No: 17
Orientacinis kiekis - 200 vnt.
Kateteriai periferiniai centrinės venos vaikams su stiletu 3Fr/19 G 60 cm
Lot No: 18
II.2.2)Additional CPV code(s)33141200 Catheters
Orientacinis kiekis - 15 vnt.
Kateteriai periferiniai centrinės venos vaikams su pravedėju 3Fr/19 G 60 cm
Lot No: 19
Kateteriai periferiniai centrinės venos vaikams su pravedėju 4Fr/19 G 60 cm
Lot No: 20
Kateteriai umbilikaliniai arteriniai, rentgenokontrastiniai CH 2,5
Lot No: 21
Orientacinis kiekis - 100 vnt.
Kateteriai umbilikaliniai arteriniai, rentgenokontrastiniai CH 3,5
Lot No: 22
Orientacinis kiekis - 150 vnt.
Kateteriai umbilikaliniai arteriniai, rentgenokontrastiniai CH 4
Lot No: 23
Orientacinis kiekis - 110 vnt.
Kateteriai umbilikaliniai 2 - jų kanalų 4F
Lot No: 24
Kateteriai umbilikaliniai 2 - jų kanalų 5F
Lot No: 25
Kaukolės skliautų defektų plastikos medžiaga
Lot No: 26
Kvėpavimo filtrai vaikams iki 20 kg
Lot No: 27
Orientacinis kiekis - 9 500 vnt.
Maišeliai motinos pienui šaldyti
Lot No: 28
II.2.2)Additional CPV code(s)33141600 Collector and collection bags, drainage and kits
Orientacinis kiekis - 13000 vnt.
Marliniai sterilūs keturkampiai tvarsčiai 40±0,5 x 45±0,5 cm, ne < 4 sluoksnių
Lot No: 29
II.2.2)Additional CPV code(s)33141110 Dressings
Orientacinis kiekis - 50 000 vnt.
Marliniai sterilūs keturkampiai tvarsčiai 10±0,5 x 20±0,5 cm, ne < 8 sluoksnių
Lot No: 30
Orientacinis kiekis - 300 000 vnt.
II.2.2)Additional CPV code(s)33184000 Artificial parts of the body
Orientacinis kiekis - 30 vnt.
Mikrokateteriai kanaloplastikai Šlemo kanalo chirurgijai
Lot No: 32
Orientacinis kiekis - 55 vnt.
Mikro šuntai glaukomos chirurgijai
Lot No: 33
Orientacinis kiekis - 10 vnt.
Naujagimių ausinės aplinkos triukšmui mažinti
Lot No: 34
II.2.2)Additional CPV code(s)33190000 Miscellaneous medical devices and products
Orientacinis kiekis - 288 vnt.
Objektyviniai stikliukai (šlifuotu kraštu)
Lot No: 35
II.2.2)Additional CPV code(s)33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware
Orientacinis kiekis - 46000 vnt.
Pleistrai su "suomių kameromis" aplikaciniams mėginiams
Lot No: 36
Orientacinis kiekis - 70 000 vnt.
Popierius terminis EKG AT-1
Lot No: 37
Prailginimo linija - dvipusis vožtuvas, tinkantis prie Medrad Stelant injektoriaus
Lot No: 38
Prailginimo linijos tamsios 90cm 1,3/2,7 mm prie kaniulių
Lot No: 39
Orientacinis kiekis - 6 500 vnt.
Poliuretano putų/ silikono arba lygiavertis tvarstis 7.5± 1 x 7.5± 1 cm
Lot No: 40
Poliuretano putų/ silikono arba lygiavertis tvarstis 18.5± 1 x 24± 1 cm
Lot No: 41
Orientacinis kiekis - 300 vnt.
Protezai stapedoplastikai
Lot No: 42
Orientacinis kiekis - 160 vnt.
Rinkinys arterijos kateterizacijai Seldingerio būdu 20G 22G
Lot No: 44
Orientacinis kiekis - 1500 vnt.
Rinkinys perkutaninei tracheostomijai
Lot No: 45
Orientacinis kiekis - 60 vnt.
Silikoninis arba jam lygiavertis pilvo sienos defekto maišas
Lot No: 46
Transobturatorinė šlaplės fiksavimo sistema
Lot No: 47
Orientacinis kiekis - 290 vnt.
Viršgerkliniai vamzdeliai vienkartiniai (geliniai) Nr.1, Nr. 1,5, Nr. 2, Nr. 2,5
Lot No: 48
Orientacinis kiekis - 4350 vnt.
Viršgerkliniai vamzdeliai vienkartiniai (geliniai) Nr.3, Nr. 4, Nr. 5
Lot No: 49
Orientacinis kiekis - 9000 vnt.
Zondas maitinimo Kangaroo tipo arba lygiavertis įvedamas endoskopo pagalba CH 12
Lot No: 50
Orientacinis kiekis - 1 400 vnt.
Žemo profilio gastrostomos prailginimo vamzdelis
Lot No: 51
Mikrokeratomo kalibruotos galvutės dirbtinei kamerai (450 µm ir 500 µm pjovimo storio)
Lot No: 52
Orientacinis kiekis - 80 vnt.
Adatiniai elektrodai naujagimiams, integruotos EEG registravimo monitoriui CFM Olympic Brainz Monitor
Lot No: 53
Orientacinis kiekis - 10 dėž.