Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Diensten - 363703-2017
België-Brussel: Oprichting van regionale/lokale platforms voor de co-existentie tussen mensen en grote carnivoren
2017/S 178-363703
Aankondiging van een opdracht
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Oprichting van regionale/lokale platforms voor de co-existentie tussen mensen en grote carnivoren.
Referentienummer: ENV.D.3/SER/2017/0028.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
90700000 Milieuzorgdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze oproep tot inschrijving behelst de verlening van diensten voor de bevordering van de dialoog onder belanghebbenden en voor het terugdringen van conflicten over het behoud van grote carnivoren. De contractant moet 2 of 3 regionale of lokale platforms voor belanghebbenden (helpen) opzetten en deze beheren (onder meer bijstand verlenen, beheren van het secretariaat, optreden als bemiddelaar/facilitator, zorgen voor ontmoetingsplaatsen en een communicatiestrategie, enz.), en daarbij gebruikmaken van relevante technieken voor conflictoplossing. Er moeten minstens 6 vergaderingen/workshops worden georganiseerd voor elk opgezet platform (minimaal 2 platforms). De contractant moet in elk van de gebieden waarop de lokale/regionale platforms zijn opgezet instaan voor de uitvoering van 2 tot 3 relevante acties die zijn opgenomen in het document „Key actions for large carnivore populations in Europe” (http://ec.europa.eu/environment/nature/conservation/species/carnivores/pdf/key_actions_large_carnivores_2015.pdf).
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 500 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Openbare oproep tot inschrijving — dienstenovereenkomst.
Enkelvoudige opdracht van 36 maanden.