Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: Serverio resursų plėtra
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas48823000 Bylų serveriai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkami 2 (du) A200 tipo mazgai ir resursų plėtros paslauga. Sudaromos sutarties trukmė - 12 mėnesių.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)48823000 Bylų serveriai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: