Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
937/2022_Προμήθεια Φυσικού Αερίου στην ΕΑΒ για ένα (+1) έτος
II.1.2)Codice CPV principale09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Διακήρυξη αριθ. 937/2022 Ηλεκτρονικού Διεθνούς Ανοικτού Διαγωνισμού για την επιλογή Αναδόχου για την «Προμήθεια Φυσικού Αερίου, μετά υπηρεσιών Μεταφοράς και Διανομής, στις εγκαταστάσεις της ΕΑΒ στην Τανάγρα Βοιωτίας, για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους, με δυνατότητα παράτασης για ένα επιπλέον (+1) έτος, για συνολική εκτιμώμενη μη δεσμευτική ποσότητα κατανάλωσης ίση με είκοσι έξι χιλιάδες μεγαβατώρες (26.000MWh), συνολικού προϋπολογισμού διετίας τριών εκατομμυρίων διακοσίων χιλιάδων ευρώ (3.200.000,00€), χωρίς Φ.Π.Α. & Ειδικό Τέλος»
C.P.V.: 09123000-7
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto: