Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Dyrektywa 2004/17/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Najem kombajnu ścianowego z elektrycznym systemem posuwu wraz z niezbędnym osprzętem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Budryk”.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługDostawy
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Ornontowice – JSW S.A. KWK „Budryk”.
Kod NUTS PL227 Rybnicki
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Termin wykonania zamówienia:
1) Okres najmu: 800 dni (bez okresu przerzutów pomiędzy ścianami – 2 przerzuty) od daty pozytywnego, protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia na dole kopalni przez przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy.
Okres przerzutów kombajnu pomiędzy ścianami do 180 dni od daty przekazania przedmiotu najmu do przeglądów.
2) Protokolarny odbiór kombajnu na dole kopalni nastąpi nie później niż 4 tygodnie od daty dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia do Zamawiającego.
W przypadku braku protokolarnego odbioru kombajnu w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu.
3) Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy: do 4 tygodni od daty zawarcia umowy.
4) Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Zamawiającego): do 8 tygodni od daty zakończenia eksploatacji. Zakończenie okresu najmu (naliczania czynszu) nastąpi w momencie podpisania protokołu zakończenia eksploatacji ściany).
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)Wartość: 6 199 000 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23