Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Zamjena i ugradnja uređaja za prijenos kriterija distantne zaštite s pratećom izvedbenom dokumentacijom
Referentni broj: 3001-V-8/19
II.1.2)Glavna CPV oznaka32522000 Oprema za telekomunikacije
II.1.4)Kratak opis:
Isporuka i zamjena dotrajalih uređaja za prijenos kriterija distantne zaštite.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 886 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a32522000 Oprema za telekomunikacije
II.2.4)Opis nabave: