Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Охранителни услуги за Делегацията на Европейския съюз в Канада — Обособена позиция 1: Охрана — Обособена позиция 2: Охранителни системи
Референтен номер: EEAS/DELCANO/2019/CPN/0028
II.1.2)Основен CPV код79710000 Услуги по безопасност
II.1.4)Кратко описание:
Изпълнителят трябва да осигури необходимите човешки и материални ресурси за гарантиране на сигурността на лица и имущество под отговорността на възлагащия орган. Основните услуги, които ще се предоставят, може да включват, наред с другото, осигуряване на охрана, „активни“ GPS/GPRS системи за проследяване, алармени системи и системи за видеонаблюдение (CCTV).
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 510 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79713000 Охранителни услуги
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изпълнителят трябва да осигури необходимите човешки и материални ресурси за гарантиране на сигурността на лица и имущество под отговорността на възлагащия орган.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79711000 Услуги чрез сигнално-охранителни системи
II.2.4)Описание на обществената поръчка: II.2.5)Критерии за възлаганеЦената не е единственият критерий за възлагане и всички критерии са посочени само в документацията на обществената поръчка