Supplies - 366403-2019
Submission deadline has been amended by:  516543-2019
Slovakia-Bratislava: Liquefied-gas containers
2019/S 149-366403
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Technológie čerpacích staníc L2CNG
Reference number: KR-VS-163-18
II.1.2)Main CPV code
44612000 Liquefied-gas containers
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky je dodanie, inštalácia a 5 ročný servis technológie štrnástich čerpacích staníc L2CNG.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 10 640 289.33 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
42941000 Machinery for the heat treatment of gas
31161200 Gas cooling systems
38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases
45311000 Electrical wiring and fitting work
31170000 Transformers
31120000 Generators
09120000 Gaseous fuels
09121200 Mains gas
09123000 Natural gas
38431100 Gas-detection apparatus
38432100 Gas-analysis apparatus
39341000 Gas pressure equipment
42122100 Pumps for liquids
42123100 Gas compressors
45255000 Construction work for the oil and gas industry
50531200 Gas appliance maintenance services
51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment
51111000 Installation services of electric motors, generators and transformers
51700000 Installation services of fire protection equipment
51800000 Installation services of metal containers
51820000 Installation services of reservoirs
80531000 Industrial and technical training services
II.2.4)Description of the procurement:
Predmetom obstarávania je dodávka technológie štrnástich (14) kusov čerpacích staníc na skvapalnený zemný plyn L2CNG vrátane montáže, dodania kompletnej projektovej a inej dokumentácie k technológiám, zaškolenie personálu verejného obstarávateľa, poskytnutie súčinnosti a asistencie nevyhnutnej na riadne plnenie ostatných súvisiacich zákaziek projektu "fueLCNG".
Súčasťou predmetu zákazky je aj 5 ročný záručný servis inštalovaných technológií od ich prevzatia spolu s vykonávaním všetkých predpísaných kontrol prevádzkových systémov a technických zariadení, kontrol a kalibrácie prevádzkových ukazovateľov, meradiel, snímačov a vykonávaním prevádzkových revízií a kontrol vysokotlakových zariadení v súlade s platnou legislatívou.