Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Preliminarioji sutartis dėl renginių ne Lenkijoje organizavimo
Nuorodos numeris: Frontex/2022/OP/0160/KM/SK
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas55120000 Susitikimų ir konferencijų viešbučiuose paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sutarties tikslas – teikti įvairias konferencijų ir renginių organizavimo paslaugas, tokias kaip: rinkos tyrimai, potencialių paslaugų teikėjų ir tiekėjų pasiūlymų gavimas, derybos dėl geriausių pasiūlymų sąlygų, pasiūlymų palyginimų rengimas, sutarčių sudarymo paslaugos ir prekės Frontex vardu, įskaitant avansų mokėjimus ir galutinius mokėjimus po renginių ir kt.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 14 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)55100000 Viešbučių paslaugos
60000000 Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
63000000 Papildomosios ir pagalbinės transporto paslaugos; kelionių agentūrų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. interneto adresą, nurodytą I.3) dalyje.