Supplies - 366484-2021
Poland-Tarnowskie Góry: Miscellaneous medical devices and products
2021/S 138-366484
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa materiałów dla pracowni cytostatycznej oraz środków ochrony osobistej przeciw COVID-19
Reference number: WSP-DZP-2100-11/2021
II.1.2)Main CPV code
33190000 Miscellaneous medical devices and products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów dla Pracowni Cytostatycznej oraz środków ochrony osobistej przeciw COVID-19. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (pakiet) stanowi: Pakiet nr 1: Dostawa materiałów dla Pracowni Cytostatycznej – (sprzęt do przygotowania i podaży leków cytostatycznych); Pakiet nr 2: Dostawa materiałów dla Pracowni Cytostatycznej – (środki ochrony osobistej); Pakiet nr 3: Dostawa środków ochrony osobistej przeciw COVID-19 – (kombinezony, kaptury, osłony na obuwie); Pakiet nr 4: Dostawa środków ochrony osobistej przeciw COVID-19 – (rękawice diagnostyczne); Pakiet nr 5: Dostawa środków ochrony osobistej przeciw COVID-19 – (półmaski ochronne typu FFP2 i FFP3)
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 445 534.49 PLN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pakiet nr 1: Dostawa materiałów dla Pracowni Cytostatycznej – (sprzęt do przygotowania i podaży leków cytostatycznych)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.1 do SWZ
Pakiet nr 2: Dostawa materiałów dla Pracowni Cytostatycznej – (środki ochrony osobistej)
Lot No: 2
35113400 Protective and safety clothing
18143000 Protective gear
Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.2 do SWZ
Pakiet nr 3: Dostawa środków ochrony osobistej przeciw COVID-19 – (kombinezony, kaptury, osłony na obuwie)
Lot No: 3
Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.3 do SWZ.
Pakiet nr 4: Dostawa środków ochrony osobistej przeciw COVID-19 – (rękawice diagnostyczne)
Lot No: 4
33199000 Medical clothing
18424300 Disposable gloves
Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.4 do SWZ.
Pakiet nr 5: Dostawa środków ochrony osobistej przeciw COVID-19 – (półmaski ochronne typu FFP2 i FFP3)
Lot No: 5
Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2.5 do SWZ.