II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
De aankoop van bedrijfsvoertuigen met verbrandingsmotoren met inbegrip van het onderhoudscontract, het onderhoud, de herstellingen en de levering van reserveonderdelen
Referentienummer: 2022K0235
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34100000 Motorvoertuigen
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Voertuig van het type bestelwagen, beplaat, L3/H3
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34100000 Motorvoertuigen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Leefmilieu / Weging: 35
Kwaliteitscriterium - Naam: Veiligheids- en rijhulpsysteem / Weging: 8
Kwaliteitscriterium - Naam: Leveringstermijn / Weging: 5
Kostencriterium - Naam: Prijs / Weging: 60
Voertuig van het type bestelwagen, verbouwd, enkele cabine, met kiepbak
Perceel nr.: 2
Voertuig van het type bestelwagen, beplaat, L2/H2
Perceel nr.: 3
Kwaliteitscriterium - Naam: Toegestane opties / Weging: 4
Kostencriterium - Naam: Prijs / Weging: 48