Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 367060-2021
България-София: Принадлежности за офиса
2021/S 138-367060
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на ДФ „Земеделие“
II.1.2)Основен CPV код
30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на канцеларски материали при условията на рамково споразумение № 5/2.06.2020 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка на канцеларски материали със срок на изпълнение до 2.06.2022 г.