A következő eredménytelenségi indok(ok) kerültek kiválasztásra:
● a Kbt. 75. § (4) bekezdésben foglaltak szerint igazolható, rendelkezésére álló anyagi fedezet összege nem elegendő a szerződés megkötéséhez az értékelés alapján legkedvezőbb ajánlatot tett ajánlattevővel [Kbt. 75. § (2) bekezdés b) pont].;
Az ajánlatkérő rendelkezésére álló, az EKR-ben rögzített adattal igazolható, és a felolvasólapon is szereplő, anyagi fedezet nettó 10 986 284 698,- Ft.
Az eljárásban az alábbi három ajánlat érkezett, amelyek értékelését és bírálatát az ajánlatkérő a Kbt. 70. § (1) bekezdése alapján mellőzte:
LAKI Épületszobrász Zrt.
1151 Budapest, Mogyoród útja 12-14.
12764073-2-42
2. opció S26 S szárny 5. emelet Fit-out (nettó HUF): 625 680 979
5. opció S26 Konyhatechnológia (nettó HUF): 30 329 858
2. opció S26 S szárny 5. emelet Fit-out (nettó HUF): 600 601 128
5. opció S26 Konyhatechnológia (nettó HUF): 28 517 778
2. opció S26 S szárny 5. emelet Fit-out (nettó HUF): 618 894 583
5. opció S26 Konyhatechnológia (nettó HUF): 29 458 280