II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Mycie chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez MZDW w Warszawie w gminach miejskich woj.maz., w granicach obszaru zabudowanego, z podziałem na 8 części
Numer referencyjny: 074/21
II.1.2)Główny kod CPV90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest mycie chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego, w granicach obszaru zabudowanego, z podziałem na 8 części.
2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP do wartości 2 958 228,00 PLN
netto.
3. W ramach zamówienia podobnego przewiduje się: wykonanie mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego.
4. Stosownie do art. 95 ust. 1 Pzp. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320), osób wykonujących mycie chodników i ścieżek rowerowych.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 2 958 228.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 8
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część 1: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu DW administrowanych przez MZDW w gminach miejskich woj. maz. w granicach obszaru zabudowanego, na terenie RD Gostynin – Płock.
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 1: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich
w Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego, w granicach obszaru zabudowanego, na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock
Część 2: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu DW administrowanych przez MZDW w gminach miejskich woj. maz. w granicach obszaru zabudowanego, na terenie RD Ciechanów
Część nr: 2
Część 2: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich
w Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego, w granicach obszaru zabudowanego, terenie Rejonu Drogowego Ciechanów
Część 3: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu DW administrowanych przez MZDW w gminach miejskich woj. maz. w granicach obszaru zabudowanego, na terenie RD Grodzisk Mazowiecki
Część nr: 3
Część 3: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich
W Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego, w granicach obszaru zabudowanego, na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki
Część 4: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu DW administrowanych przez MZDW w gminach miejskich woj. maz. w granicach obszaru zabudowanego, na terenie RD Ostrołęka.
Część nr: 4
Część 4: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich
W Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego, w granicach obszaru zabudowanego, na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka
Część 5: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu DW administrowanych przez MZDW w gminach miejskich woj. maz. w granicach obszaru zabudowanego, na terenie RD Wołomin – Nowy Dwór Maz.
Część nr: 5
Część 5: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich
W Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego, w granicach obszaru zabudowanego, na terenie Rejonu Drogowego Wołomin – Nowy Dwór Mazowiecki.
Część 6:Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu DW administrowanych przez MZDW w gminach miejskich woj. maz. w granicach obszaru zabudowanego, na terenie RD Węgrów – Siedlce
Część nr: 6
Część 6: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich
W Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego, w granicach obszaru zabudowanego, na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce.
Część 7:Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu DW administrowanych przez MZDW w gminach miejskich woj.maz. w granicach obszaru zabudowanego, na terenie RD Radom.
Część nr: 7
Część 7: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich
W Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego, w granicach obszaru zabudowanego, na terenie Rejonu Drogowego Radom
Część 8:Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu DW administrowanych przez MZDW w gminach miejskich woj. maz. w granicach obszaru zabudowanego, na terenie RD Otwock – Piaseczno
Część nr: 8
Część 8: Wykonanie usługi mycia chodników i ścieżek rowerowych w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich
W Warszawie w gminach miejskich województwa mazowieckiego, w granicach obszaru zabudowanego, na terenie Rejonu Drogowego Otwock - Piaseczno.