Lieferungen - 367613-2022
Submission deadline has been amended by:  428108-2022
Ungarn-Budapest: Landwirtschaftsmaschinen
2022/S 130-367613
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komposzttelepi darálógép beszerzése 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000941772022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
16000000 Landwirtschaftsmaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zöldhulladék komposztanyaggá történő átalakítása érdekében nagyteljesítményű gyorsforgású kalapácsos aprítógép beszerzése.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1 db nagyteljesítményű (min. 350 kW teljesítmény) gyorsforgású lengő kalapácsos rendszerű utánfutó alvázra szerelt ágaprítógép, melynek a zöldhulladék aprítási kapacitása min 150m3/óra.
Ajánlatkérő a géphez meg kíván vásárolni pótalkatrészként 2 db kalapácsgarnitúrát a hozzá szükséges dobvédőkkel, fésűkkel, tengelyekkel csavarokkal együtt.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Árubeszerzések - 367613-2022
Magyarország-Budapest: Mezőgazdasági gépek
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR000941772022
II.1.2)Fő CPV-kód
16000000 Mezőgazdasági gépek
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: