II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató - Kommunikáció 2021. II.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PIM-Online ügynökségi, gyártási és médiav. feladat
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
AM-Online ügynökségi, videógyártási és médiav. fel
Los-Nr.: 2
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
AMC-Komplex komm. és gyártási feladatok
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79952000 Event-Organisation
NAK-Komplex kommunikációs feladatok ellátása
Los-Nr.: 4
MFB-Komplex komm. ügynökségi feladatok
Los-Nr.: 5
MDDÜ-Külföldi és belföldi komplex komm. feladat
Los-Nr.: 6
NMHH-Lakossági edukációs kampány
Los-Nr.: 7
Egy a természettel-Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 8
MK-Aktív Magyarország 3. komm. feladatok
Los-Nr.: 9
KKM-2021-2022. évi V4 elnökség komm. kampány
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
NÖF-Komplex komm. és rendezvényszervezési feladat
Los-Nr.: 12
PIÜ-Kommunikációs és gyártási feladatok ellátása
Los-Nr.: 13
Várkapitányság-Kiállítás megvalósítása
Los-Nr.: 14
MFB-Komplex komm. és rendezvényszervezési feladat
Los-Nr.: 15
Focus Ventures-Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 16
HOI-Hungarikumokat népszerűsítő kisfilmek gyártása
Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
DRV-Komm. tevékenységéhez kapcsolódó feladatok
Los-Nr.: 18
ORFK-OBB-Közlekedésbiztonsági kampány
Los-Nr.: 19
MTVA-Online és médiaügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 20
ND Nonprofit Zrt.-Prevenciós célú kampány
Los-Nr.: 21
ÉLBC-Médiaügynökségi és nyomdai feladatok ellátása
Los-Nr.: 22
NAV-KÖFOP projekthez kapcsolódó feladatok
Los-Nr.: 23
AOFK-Komplex komm. és rendezvényszerv. feladatok
Los-Nr.: 24
AM-Online ügynökségi és médiavásárlási feladatok
Los-Nr.: 25
ME-Komplex kommunikációs ügynökségi szolgáltatások
Los-Nr.: 26
MTVA-Online és médiaügynökségi feladatok ellátása”
Los-Nr.: 27
ME-Komplex komm. és rendezvényszerv. feladat
Los-Nr.: 28
DK-2021. évi komplex komm. feladatok
Los-Nr.: 29
OKFŐ-EESZT kommunikációs feladat
Los-Nr.: 30
IFKA-Komplex kommunikációs feladatok ellátása
Los-Nr.: 31
EHB-Komplex komm. ügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 32
MFB-Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok
Los-Nr.: 33
NFI-Külföldi médiaügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 34
SZTNH-Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok
Los-Nr.: 35
NÚSZ-Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok
Los-Nr.: 36
ORFK- Közlekedésbiztonsági plakátkampány
Los-Nr.: 37
PIÜ-Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 38
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
MNV-Komplex kommunikációs feladatok ellátása
Los-Nr.: 40
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
— A keretmegállapodás alapján 2021. II. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Online ügynökségi, gyártási és médiavásárlási feladatok a Petőfi Irodalmi Múzeum részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 29 200 000 Ft + Áfa, azaz nettó huszonkilencmillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 8 760 000 Ft + Áfa, azaz nettó nyolcmillió-hétszázhatvanezer + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 2
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Online ügynökségi, videógyártási és médiavásárlási feladatok ellátása az Agrárminisztérium részére, 2021”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 11 142 323 Ft + Áfa, azaz nettó Tizenegymillió-egyszáznegyvenkétezer-háromszázhuszonhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
Rész száma: 3
II.2.2)További CPV-kód(ok)79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és gyártási feladatok ellátása a fogyasztást ösztönző kampányok, termékpályakampányok és egyéb tematikus kommunikációs tevékenységekhez kapcsolódóan az Agrármarketing Centrum Nonprofit Kft. számára”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 670 737 908 Ft + Áfa, azaz nettó hatszázhetvenmillió-hétszázharminchétezer-kilencszáznyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 201 221 372 Ft + Áfa, azaz nettó kettőszázegymillió-kettőszázhuszonegyezer-háromszázhetvenkettő + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara részére, 2021-2022”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 122 224 409,- Ft + Áfa, azaz nettó százhuszonkétmillió-kettőszázhuszonnégyezer-négyszázkilenc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 36 667 323,- Ft + Áfa, azaz nettó harminchatmillió-hatszázhatvanhétezer-háromszázhuszonhárom forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt. részére, 2021 - 2022”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése a nettó 920 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencszázhúszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
Rész száma: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Magyar Divat & Design Ügynökség Nonprofit Zrt. külföldi és belföldi tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása, 2021. II. ütem”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 85 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Nyolcvanötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 25 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó Húszonötmillió-ötszázezer + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Lakossági edukációs kampány médiaügynökségi és kapcsolódó kommunikációs feladatainak ellátása a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság számára 2021”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 802 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó nyolcszázkettőmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 240 600 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőszáznegyvenmillió-hatszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az „Egy a természettel” Nemzetközi Vadászati és Természeti Kiállítás és a hozzá kapcsolódó rendezvénysorozat előkészítésével, megvalósításával és utókommunikációjával összefüggő komplex kommunikációs feladatok ellátása”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 500 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 150 0000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az aktív Magyarország népszerűsítésével összefüggő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 3.”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 15. 748. 031,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenötmillió-hétszáznegyvennyolcezer-harmincegy forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 724 409, - Ft + Áfa, azaz nettó négymillió-hétszázhuszonnégyezer-négyszázkilenc forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 10
II.2.2)További CPV-kód(ok)79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Magyarország 2021-2022. évi V4 elnökségének kommunikációs kampányához kapcsolódó kommunikációs és online ügynökségi feladatok ellátása a Külgazdasági és Külügyminisztérium részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 50 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 15 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenötmillió forint + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 19., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 27.”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 8 661 417 323,- Ft + Áfa, azaz nettó nyolcmilliárd-hatszázhatvanegymillió-négyszáztizenhétezer-háromszázhuszonhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 598 425 197,- Ft + Áfa, azaz nettó kétmilliárd-ötszázkilencvennyolcmillió-négyszázhuszonötezer-százkilencvenhét + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a 2021-es üzleti évre a NÖF Nonprofit Kft. számára”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 57 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenhétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
Rész száma: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és gyártási feladatok ellátása a Petőfi Irodalmi Ügynökség Nonprofit Kft. részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 253 837 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszázötvenhárommillió-nyolcszázharminchétezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 76 151 100,- Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenhatmillió-egyszázötvenegyezer-egyszáz forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kiállítás megvalósításához kapcsolódó kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt. részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 310 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó háromszáztízmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 93 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenhárommillió + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az MFB Invest Befektetési és Vagyonkezelő Zrt. részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 99 500 000,-Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenkilencmillió-ötszázezerforint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 29 850 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonkilencmillió-nyolcszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Focus Ventures Zrt. számára, 2021”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 26 380 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonhatmillió-háromszáznyolcvanezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 914 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-kilencszáztizennégyezer + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 17
II.2.2)További CPV-kód(ok)79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Hungarikumokat népszerűsítő kisfilmek gyártása a Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft. részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 300 000 000,- Ft + Áfa, azaz háromszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 90 000 000,- Ft + Áfa, azaz kilencvenmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 18
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó PR ügynökségi, kreatív és grafikai tervezési, valamint gyártási feladatok ellátása”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 35 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. Ajánlatkérő a teljes keretösszegre lehívási kötelezettséget vállal.
Rész száma: 19
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Közlekedésbiztonsági kampány médiaügynökségi feladatainak ellátása az ORFK - Országos Balesetmegelőzési Bizottság számára, 2021”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 45 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Negyvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 13 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó Tizenhárommillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 20
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az MTVA kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó online és médiaügynökségi feladatok ellátása II. ütem".
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 48 000 000,- Ft + Áfa, azaz Negyvennyolcmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 14 400 000 Ft + Áfa, azaz nettó Tizennégymillió-négyszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 21
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Prevenciós célú kampány komplex kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatainak ellátása az ND Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 250 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 75 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenötmillió + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 22
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az Élelmiszerlánc-biztonsági Centrum Nonprofit Kft. parlagfű-mentesítési kampányához kapcsolódó médiaügynökségi és nyomdai feladatok ellátása”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 35 500 000,- Ft + Áfa, azaz Harmincötmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 10 650 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tízmillió-hatszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 23
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kreatív és grafikai tervezési, valamint médiaügynökségi feladatok ellátása KÖFOP projekthez kapcsolódóan a Nemzeti Adó- és Vámhivatal részére, I. ütem”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 15 592 110 Ft + Áfa, azaz nettó Tizenötmillió-ötszázkilencvenkettőezer-egyszáztíz forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
Rész száma: 24
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az Aktív- és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ Nonprofit Kft. számára - 2021”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a 500 000 000,- Ft + Áfa, azaz ötszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 150 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó százötvenmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 25
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Online ügynökségi és médiavásárlási feladatok ellátása az Agrárminisztérium részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 240 000 Ft + Áfa, azaz nettó kettőszáznegyvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 72 000 Ft + Áfa, azaz nettó hetvenkettőezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 26
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi szolgáltatások a Miniszterelnökség számára”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 204 000 000,- Ft + Áfa, azaz kettőszáznégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 61 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatvanegymillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 27
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az MTVA kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó online és médiaügynökségi feladatok ellátása”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Húszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 6 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Hatmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 28
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Családbarát Magyarország országos programsorozat és kommunikációs kampány 2021” komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatainak ellátása a Miniszterelnökség Családokért Felelős Tárca Nélküli Miniszter részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 2 755 905 512,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőmilliárd-hétszázötvenötmillió-kilencszázötezer-ötszáztizenkettő forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 826 771 654,- Ft + Áfa, azaz nyolcszázhuszonhatmillió-hétszázhetvenegyezer-hatszázötvennégy forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 29
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Diákhitel Központ Zrt. 2021. évi kommunikációs tevékenységével és médiakampányaival összefüggő komplex kommunikációs feladatok ellátása”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 227 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kétszázhuszonhétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 68 100 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatvannyolcmillió-egyszázezer + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 30
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi, gyártási és kutatási feladatok ellátása az Országos Kórházi Főigazgatóság számára az Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Tér kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódóan”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 24 534 130 Ft + Áfa, azaz nettó Huszonnégymillió-ötszázharmincnégyezer-egyszázharminc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 360 239 Ft + Áfa, azaz nettó Hétmillió-háromszázhatvanezer-kettőszázharminckilenc forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 31
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása az IFKA Közhasznú Nonprofit Kft. részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 75 354 330,- Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenötmillió-háromszázötvennégyezer-háromszázharminc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 22 606 299,- Ft + Áfa, azaz Huszonkettőmillió-hatszázhatezer-kettőszázkilencvenkilenc forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 32
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az Eurohandball 2022 Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 191 585 613,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszázkilencvenegymillió-ötszáznyolcvanötezer-hatszáztizenhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 57 475 684,- Ft + Áfa, azaz nettó ötvenhétmillió-négyszázhetvenötezer-hatszáznyolcvannégy forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 33
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zrt. részére, 2021 - 2023”.
Rész száma: 34
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Külföldi médiaügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 24 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonnégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 35
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 30 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 36
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. számára komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 365 000 000,- Ft + Áfa, azaz háromszázhatvanötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 109 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó százkilencmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 37
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Közlekedésbiztonsági plakátkampány kreatív tervezési, gyártási és médiavásárlási feladatainak ellátása az ORFK - Országos Balesetmegelőzési Bizottság számára, 2021-2022”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 36 642 000 Ft + Áfa, azaz nettó harminchatmillió-hatszáznegyvenkettőezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 10 992 600 Ft + Áfa, azaz nettó tízmillió-kilencszázkilencvenkettőezer-hatszáz + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 38
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Petőfi Irodalmi Ügynökség részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 206 100 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszázhatmillió-egyszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 39
Beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 20., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 28.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 7 874 015 748,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmilliárd-nyolcszázhetvennégymillió-tizenötezer-hétszáznegyvennyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 362 204 724, - Ft + Áfa, azaz nettó kétmilliárd-háromszázhatvankétmillió-kétszáznégyezer-hétszázhuszonnégy forint + általános forgalmi adó opció.
Rész száma: 40
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. részére”.
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 69 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hatvankilencmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.