Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Rekonstrukcija i izgradnja sustava javne vodoopskrbe i odvodnje u okviru Projekta Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Kutina
Referentni broj: 4/19
II.1.2)Glavna CPV oznaka
45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je „Rekonstrukcija i izgradnja sustava javne vodoopskrbe i odvodnje“ u okviru Projekta „Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Kutina“, te izrada izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga) po grupama.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 206 785 436.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa A.1 - Rekonstrukcija i izgradnja sustava javne vodoopskrbe VS Moslavačka Posavina
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
? Izvođenje radova na sustavu javne vodoopskrbe: — Proširenje vodoopskrbne mreže sustava javne vodoopskrbe VP Moslavačka Posavina o Izgradnjom 46 124 m vodoopskrbnih cjevovoda profila DN 90 do DN 400 o Izgradnjom 4 crpne stanice kapaciteta 11 – 15 l/s ? Rekonstrukcija vodoopskrbne mreže sustava javne vodoopskrbe VP Moslavačka Posavina o Rekonstrukcija magistralnog cjevovoda „Voloder – Gornja Gračenica“ profila DN 400 u duljini 2 847 m ? Izgradnja dodatna dva bunara [LoPoZ-4 i LoPoZ-5] kapaciteta ? 30 l/s na vodocrpilištu „Osekovo“ ? Izvođenje radova na sustavu javne odvodnje: ? Izgradnja / proširenje sustava javne odvodnje aglomeracije Kutina: ? Izgradnja gravitacijskih kanalizacijskih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 685 m. te izrada izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Grupa A.2 - Rekonstrukcija i izgradnja sustava javne vodoopskrbe i odvodnje aglomeracije Kutina – I
Grupa br.: 2
? Izvođenje radova na sustavu javne vodoopskrbe: ? Proširenje vodoopskrbne mreže sustava javne vodoopskrbe VP Moslavačka Posavina o Izgradnjom 551 m vodoopskrbnih cjevovoda profila DN 110 ? Rekonstrukcija vodoopskrbne mreže sustava javne vodoopskrbe VP Moslavačka Posavina o Rekonstrukcija vodoopskrbnih cjevovoda profila DN 90 do DN 300 u duljini 17 773 m ? Izvođenje radova na sustavu javne odvodnje: ? Rekonstrukcija postojećeg sustava javne odvodnje aglomeracije Kutina: o Rekonstrukcija kanalizacijskih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 7 075 m. o Rekonstrukcija kanalizacijskih kolektora [sanitarni sustav odvodnje] ukupne duljine 353 m. o Rekonstrukcija preljevnih objekata [mješoviti sustav odvodnje] ukupno 6 kišnih preljeva, te pripadnih prigušnica i rasteretnih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 305 m. ? Izgradnja / proširenje sustava javne odvodnje aglomeracije Kutina: o Izgradnja gravitacijskih kanalizacijskih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 1 702 m. o Izgradnja preljevnih objekata [mješoviti sustav odvodnje] ukupno 5 kišnih preljeva, te pripadnih prigušnica i rasteretnih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 568 m. o Izgradnja sanitarnih gravitacijskih kanalizacijskih kolektora [sanitarni sustav odvodnje] ukupne duljine 19 033 m. o Izgradnja tlačnih kanalizacijskih cjevovoda [sanitarni sustav odvodnje] ukupne duljine 2 775 m. o Izgradnja crpnih stanica [sanitarni sustav odvodnje] ukupno 8 crpnih stanica o Izgradnja gravitacijskih retencijskih kanalizacijskih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 347 m. te izrada izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).
Grupa A.3 - Rekonstrukcija i izgradnja sustava javne vodoopskrbe i odvodnje aglomeracije Kutina – II
Grupa br.: 3
? Izvođenje radova na sustavu javne vodoopskrbe: ? Proširenje vodoopskrbne mreže sustava javne vodoopskrbe VP Moslavačka Posavina o Izgradnjom 1 951 m vodoopskrbnih cjevovoda profila od DN 63 do DN 110 ? Rekonstrukcija vodoopskrbne mreže sustava javne vodoopskrbe VP Moslavačka Posavinao Rekonstrukcija vodoopskrbnih cjevovoda profila DN 90 do DN 250 u duljini 8 234 m ? Izvođenje radova na sustavu javne odvodnje: ? Rekonstrukcija postojećeg sustava javne odvodnje aglomeracije Kutina: o Rekonstrukcija kanalizacijskih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 4 605 m. o Rekonstrukcija kanalizacijskih kolektora [sanitarni sustav odvodnje] ukupne duljine 1 615 m. o Rekonstrukcija preljevnih objekata [mješoviti sustav odvodnje] ukupno 1 kišnih preljeva, te pripadnih prigušnica i rasteretnih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 50 m. ? Izgradnja / proširenje sustava javne odvodnje aglomeracije Kutina: o Izgradnja gravitacijskih kanalizacijskih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 4 457 m. o Izgradnja preljevnih objekata [mješoviti sustav odvodnje] ukupno 2 kišna preljeva, te pripadnih prigušnica i rasteretnih kolektora [mješoviti sustav odvodnje] ukupne duljine 52 m. o Izgradnja sanitarnih gravitacijskih kanalizacijskih kolektora [sanitarni sustav odvodnje] ukupne duljine 7 068 m. o Izgradnja tlačnih kanalizacijskih cjevovoda [sanitarni sustav odvodnje] ukupne duljine 1 581 m. o Izgradnja crpnih stanica [sanitarni sustav odvodnje] ukupno 5 crpnih stanica te izrada izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostatka u jamstvenom roku, u svemu prema uvjetima ugovora za Građenje za građevinske i inženjerske radove po projektima Naručitelja (FIDIC Crvena knjiga).