Stavební práce - 368263-2021
Submission deadline has been amended by:  490133-2021
Česko-Brno: Výstavba zařízení na zpracování odpadu
2021/S 138-368263
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – veřejné služby
Stavební práce
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Vysoce účinné zařízení na kombinovanou výrobu elektrické energie a tepla z obnovitelných zdrojů (OHB II – linka K1)
II.1.2)Hlavní kód CPV
45222100 Výstavba zařízení na zpracování odpadu
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky, je návrh a výstavba vysoce účinného zařízení na kombinovanou výrobu elektrické energie a tepla z obnovitelných zdrojů (OHB II – linka K1). Bližší informace v zadávací dokumentaci.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 2 300 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45251140 Výstavba tepelných elektráren
42320000 Spalovny odpadů
45251250 Výstavba tepláren s dálkovým rozvodem
45200000 Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství
45220000 Konstrukční a stavební práce
45232140 Stavební práce vztahující se k přípojkám dálkového vytápění
51135110 Instalace a montáž spaloven odpadů
45222000 Stavební úpravy pro technická díla kromě mostů, tunelů, šachet a podchodů
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem veřejné zakázky, je návrh a výstavba vysoce účinného zařízení na kombinovanou výrobu elektrické energie a tepla z obnovitelných zdrojů (OHB II – linka K1).
Bližší informace v zadávací dokumentaci.