Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 284-11)
Numer referencyjny: 701802126
II.1.2)Główny kod CPV44310000 Wyroby z drutu
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę złączy mechanicznych do taśm przenośnikowych z osprzętem dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1000 KN/m
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44310000 Wyroby z drutu
II.2.4)Opis zamówienia:
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1000 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 2 269 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1250 KN/m
Część nr: 2
Złącze do mechanicznego przegubowego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1250 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 583 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1250 KN/m
Część nr: 3
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1250 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 3 258 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1400 KN/m
Część nr: 4
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1400 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw –7 152 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1600 KN/m
Część nr: 5
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1600 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 816 kpl.
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 2000 KN/m
Część nr: 6
Złącze do mechanicznego przegubowego szybkiego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 2000 KN/m – szacunkowa wielkość dostaw – 266 kpl.
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1000 KN/m
Część nr: 7
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1000 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 16 976 kpl.
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1250 KN/m
Część nr: 8
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1250 KN/m - szacunkowa wielkość dostaw – 49 495 kpl.
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1400 KN/m
Część nr: 9
Złącze do mechanicznego sztywnego łączenia taśm przenośnikowych / o wytrzymałości 1400 KN/m – szacunkowa wielkość dostaw – 16 372 kpl.
Złącze do połączeń jednostkowych pomocniczych sztywnych do wzdłużnego łączenia taśm przenośnikowych
Część nr: 10
Złącze do połączeń jednostkowych pomocniczych sztywnych do wzdłużnego łączenia taśm przenośnikowych - szacunkowa wielkość dostaw – 26 000 kpl.
Złącze do połączeń jednostkowych pomocniczych sztywnych do wzmocnienia połączeń klejonych
Część nr: 11
Złącze do połączeń jednostkowych pomocniczych sztywnych do wzmocnienia połączeń klejonych - szacunkowa wielkość dostaw – 40 620 kpl.