II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Autobusų Volvo atsarginės dalys
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas – autobusų Volvo atsarginės dalys.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Originalios autobusų Volvo dalys
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo objektas – originalios autobusų Volvo dalys.
Autobusų Volvo variklio dalys
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo objektas – autobusų Volvo variklio dalys.
Autobusų Volvo važiuoklės dalys
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo objektas – autobusų Volvo važiuoklės dalys.
Autobusų Volvo elektroninės įrangos dalys
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo objektas – autobusų Volvo elektroninės įrangos dalys.
Autobusų Volvo kėbulo dalys
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo objektas – autobusų Volvo kėbulo dalys.