Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) за нуждите на АГКК
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) за нуждите на АГКК, включващ артикули от РС № СПОР–8/9.05.2022 г.
Стойност на договорите с всеки конкретен изпълнител:
Кооперация "Панда" стойност на договора – 172 031,39 лв. без ДДС;
"Парафлоу Комуникейшънс" ООД стойност на договора – 506,22 лв. без ДДС;
"АТС-България" ООД стойност на договора – 11 925,73 лв. без ДДС.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: