2. Az ajánlat tartalmazza az ajánlattevő nyilatkozatát a Kbt. 66. § (2) és (4) bek.-re, a Kbt. 66. § (2) bek. szerinti ajánlati nyilatkozat eredeti, cégszerűen aláírt példányban szükséges.
5. Részajánlattétel nem biztosított(gazdasági, műszaki és minőségi, ill. a szerződés teljesítésével kapcsolatos szempontok alapján a közbeszerzés egy részére történő ajánlattétel nem egyeztethető össze a gazdasági ésszerűséggel, a megvalósítandó feladatok egymáshoz szervesen kapcsolódnak, továbbá a feladatok részekre bontva, adott esetben több megbízottal kötött több szerződés útján történő megvalósításával a szolgáltatás tényleges funkciója veszne el.