Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 368702-2022
Pologne-Poznań: Matériel de réseau
2022/S 130-368702
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostarczenie i uzupełnienie istniejących sieci LAN
Numéro de référence: SzW/4/2022
II.1.2)Code CPV principal
32420000 Matériel de réseau
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i uzupełnienie istniejących sieci LAN w ramach projektu: Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Część nr: 1
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
32410000 Réseau local
32422000 Composants de réseau
45311000 Travaux de câblage et d'installations électriques
72710000 Services de réseau local
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu w postaci Access Point-ów i łącznika LAN dla Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei.
Część nr: 2
Lot nº: 2
Przedmiotem Zamówienia w ramach części 2 jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu w postaci Access Point-a.