Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Modernizacja sieci dla systemów zabezpieczeń technicznych w Centrali NBP
Numéro de référence: SEZ/DKRZ-WPO1-MM-241-0232/DIT/22
II.1.2)Code CPV principal48000000 Logiciels et systèmes d'information
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sieci dla systemów zabezpieczeń technicznych w Centrali NBP, w tym:
1) Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego, a także przeniesienie autorskich praw majątkowych i praw zależnych do Projektu Technicznego;
2) Dostarczenie przez Wykonawcę Urządzeń, których specyfikacja została określona w pkt 2 załącznika nr 1 do Umowy, z zainstalowanym w nich oprogramowaniem systemowym oraz niezbędnymi licencjami na korzystanie z oprogramowania systemowego w ilości niezbędnej do wdrożenia Urządzeń do Lokalizacji Zamawiającego;
3) Wykonanie przez Wykonawcę Usług instalacyjno-wdrożeniowych, zgodnie z Projektem Technicznym, zaakceptowanym przez Zamawiającego w tym wykonanie Dokumentacji Powdrożeniowej, a także przeniesienie autorskich praw majątkowych i praw zależnych do raportu z przeprowadzonych testów akceptacyjnych oraz Dokumentacji Powdrożeniowej w zakresie i na zasadach określonych w Umowie;
4) Zapewnienie przez Wykonawcę świadczenia Serwisu;
5) Udzielenie przez Wykonawcę Gwarancji na Urządzenia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określony jest w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)48000000 Logiciels et systèmes d'information
48730000 Logiciels de sécurité
II.2.4)Description des prestations: