Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την προμήθεια «Τροφίμων, αναψυκτικών, ποτών κλπ για τις ανάγκες του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων» Α.Μ.: Π18/19 και υπ. αρ. 24749 διακήρυξη.
II.1.2)Code CPV principal15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.1.4)Description succincte:
Προμήθεια «Τροφίμων, αναψυκτικών, ποτών κλπ για τις ανάγκες του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων» με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής ως ακολούθως: α) τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς επί του ενδεικτικού προϋπολογισμού της μελέτης για τις ΟΜΑΔΕΣ 1, 3, 4, 9 και β) το μεγαλύτερο ενιαίο ποσοστό έκπτωσης (επί τοις εκατό %) επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης τιμής λιανικής πώλησης την εκάστοτε ημέρα παράδοσης των ειδών, όπως αυτή ανακοινώνεται μέσω των δελτίων τιμών της Περιφέρειας Αττικής, για τις ΟΜΑΔΕΣ 2, 5, 6, 7, 8.
ΟΜΑΔΕΣ:
1) ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ-ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ
2) ΟΠΩΡΟΠΩΛΕΙΟ
3) ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟ-ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ
4) ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ
5) ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ
6) ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ
7) ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ
8) ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ
9) ΠΟΤΑ
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
ΟΜΑΔΑ 7-ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ
Lot nº: 7
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15221000 Poisson congelé
II.2.4)Description des prestations: