Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
ACHIZITIE ECHIPAMENTE DE UNICA FOLOSINTA DE PROTECTIE COVID
Numéro de référence: 6425
II.1.2)Code CPV principal18130000 Vêtements de travail spéciaux
II.1.4)Description succincte:
FURNIZARE ECHIPAMENTE DE UNICA FOLOSINTA DE PROTECTIE COVID pentru o perioada de 12 luni, 11 de loturi, conform informatiilor prezentate in Caietul de Sarcini.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in conditiile in care solicitarile se vor adresa cu 10 zile înainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)18130000 Vêtements de travail spéciaux
II.2.4)Description des prestations:
ACORD CADRU : CANT. MAX. 43200 BC, CANT. MIN. 1000 BC
CONTRACT SUBSECVENT : CANT. MAX. 3000 BC, CANT. MIN. 100 BC
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
ACORD CADRU : CANT. MAX. 3600 BC, CANT. MIN. 200 BC
CONTRACT SUBSECVENT : CANT. MAX. 300 BC, CANT. MIN. 30 BC
II.2.1)Intitulé:
HALATE DE UNICA FOLOSINTA
Lot nº: 3
ACORD CADRU : CANT. MAX. 24000 BC, CANT. MIN. 600 BC
CONTRACT SUBSECVENT : CANT. MAX. 2000 BC, CANT. MIN. 100 BC
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
ACORD CADRU : CANT. MAX. 480 BC, CANT. MIN. 48 BC
CONTRACT SUBSECVENT : CANT. MAX. 40 BC, CANT. MIN. 4 BC
BOTOSEI INALTI DE UNICA FOLOSINTA
Lot nº: 7
ACORD CADRU : CANT. MAX. 12000 BC, CANT. MIN. 600 BC
CONTRACT SUBSECVENT : CANT. MAX. 1000 BC, CANT. MIN. 100 BC
BOTOSEI DE UNICA FOLOSINTA
Lot nº: 6
ACORD CADRU : CANT. MAX. 48000 BC, CANT. MIN. 1000 BC
CONTRACT SUBSECVENT : CANT. MAX. 4000 BC, CANT. MIN. 100 BC
HALAT CHIRURGICAL STERIL RAMFORSAT
Lot nº: 11
MASCA DE PROTECTIE RESPIRATORIE FFP2(KN95)
Lot nº: 2
ACORD CADRU : CANT. MAX. 30000 BC, CANT. MIN. 600 BC
CONTRACT SUBSECVENT : CANT. MAX. 2500 BC, CANT. MIN. 100 BC
MASCA CHIRURGICALA DE UZ MEDICAL
Lot nº: 1
ACORD CADRU : CANT. MAX. 384000 BC, CANT. MIN. 6000 BC
CONTRACT SUBSECVENT : CANT. MAX. 32000 BC, CANT. MIN. 1000 BC
PIJAMALE DE UNICA FOLOSINTA
Lot nº: 5
COMBINEZON DE UNICA FOLOSINTA
Lot nº: 4
ACORD CADRU : CANT. MAX. 18000 BC, CANT. MIN. 600 BC
CONTRACT SUBSECVENT : CANT. MAX. 1500 BC, CANT. MIN. 100 BC