Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Προμήθεια μηχανημάτων έργου ή και συνοδευτικού εξοπλισμού καθώς και απορριμματοφόρων και λοιπών οχημάτων καθαριότητας
Numéro de référence: Α.Μ. 1 & 2/2021
II.1.2)Code CPV principal34144512 Véhicules de compactage des ordures ménagères
II.1.4)Description succincte:
ΠΡΑΞΗ: «Προμήθεια μηχανημάτων έργου ή και συνοδευτικού εξοπλισμού καθώς και απορριμματοφόρων και λοιπών οχημάτων καθαριότητας»
ΥΠΟΕΡΓΟ 1: “Προμήθεια μηχανημάτων έργου ή και συνοδευτικού εξοπλισμού ” (Α.Μ. 1/2021)
ΥΠΟΕΡΓΟ 2: “Προμήθεια απορριμματοφόρων και λοιπών οχημάτων καθαριότητας” (Α.Μ. 2/2021)
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Τριαξονικό ανατρεπόμενο φορτηγό μικτού φορτίου 26tn
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34134200 Camions à benne basculante
II.2.4)Description des prestations:
Τριαξονικό ανατρεπόμενο φορτηγό μικτού φορτίου 26tn (1 τεμάχιο)
Αναρροφητικό σάρωθρο 4 m³
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34144400 Véhicules d'entretien routier
Απορριμματοφόρο όχημα τύπου πρέσας χωρητικότητας 16 m³
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34144512 Véhicules de compactage des ordures ménagères
Απορριμματοφόρο όχημα τύπου πρέσας χωρητικότητας 16 m³ (3 τεμάχια)