II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Zakup, dostawa, montaż sprzętu medycznego na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej oraz Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w ramach realizacji projektu pn. ,,(...)".
Numéro de référence: MSS-DN-ZPP-26-14/22
II.1.2)Code CPV principal33100000 Équipements médicaux
II.1.4)Description succincte:
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż sprzętu medycznego na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej oraz Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w ramach realizacji projektu pn. ,,ZWIĘKSZENIE DOSTĘPNOŚCI DO USŁUG ZDROWOTNYCH W SUBREGIONIE OSTROŁĘCKIM W ZAKRESIE CHORÓB UKŁADU KOSTNO-STAWOWEGO, MIĘŚNIOWEGO, TKANKI ŁĄCZNEJ ORAZ UKŁADU NERWOWEGO POPRZEZ UTWORZENIE ODDZIAŁU REHABILITACJI OGÓLNOUSTROJOWEJ
Z PODODDZIAŁEM REHABILITACJI NEUROLOGICZNEJ ORAZ DOPOSAŻENIE BLOKU OPERACYJNEGO, ODDZIAŁU CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ W MAZOWIECKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. DR. JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE” w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załącznikiem nr 2 Zestawienie warunków, parametrów granicznych, które stanowią integralną część SWZ.
Przedmiot zamówienia podzielony jest na 17 części.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Małe napędy ortopedyczne na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33162000 Appareils et instruments pour bloc opératoire
33190000 Appareils et instruments médicaux divers
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritère de qualité - Nom: Okres gwarancji / Pondération: 40%
Prix - Pondération: 60%
Duże napędy ortopedyczne 5 kompletów wiertarka + piła na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 2
II.2.4)Description des prestations:
Duże napędy ortopedyczne 5 kompletów wiertarka + piła
Opaska uciskowa/esmarch/ na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 3
Przystawki do stołu operacyjnego na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 4
Przystawki do stołu operacyjnego
Waporyzator z dodatkami na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 5
Zestaw do chirurgii kręgosłupa na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 6
Zestaw do chirurgii kręgosłupa
Zestaw narzędzi na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 7
Program do planowania przedoperacyjnego na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 8
Program do planowania przedoperacyjnego
Narzędzia do operacji ortopedycznych na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 9
Narzędzia do operacji ortopedycznych
Optyki do artroskopii i rękojeść na potrzeby Bloku Operacyjnego – Sali Operacyjnej Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 10
Optyki do artroskopii i rękojeść
USG na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 11
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritère de qualité - Nom: Okres gwarancji / Pondération: 20%
Critère de qualité - Nom: Jakość / Pondération: 20%
Kardiomonitory na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 12
Ugul z wyposażeniem na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 13
Piły do gipsu i pompki do chm na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 14
Piły do gipsu i pompki do chm
Narzędzia do operacji ortopedycznych na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 15
Narzędzia do artroskopii na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 16
EKG wraz z ssakiem na potrzeby Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Lot nº: 17