Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
“Furnizare produse alimentare”
Numéro de référence: PAAPD1154699
II.1.2)Code CPV principal15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.1.4)Description succincte:
Prin contractul supus prezentei licitatii se dorește achiziționarea de produse alimentare necesare pentru asigurarea prepararii hranei copiilor inscrisi la Cresa nr. 3 si persoanelor institutionalizate in cadrul Caminului de Batrani.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor - 14
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare cu 10 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, in conditiile in care solicitarile se vor adresa cu cel putin 14 zile inainte de termeul stabilit pentru depunere ofertelor.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
PRODUSE PE BAZĂ DE CARNE DE PORC
Lot nº: 7
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15131400 Produits à base de porc
II.2.4)Description des prestations:
Conform document atasat prezentei ”Centralizator cumulat”
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15119600 Chair de poisson
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15115100 Viande d'agneau
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15112120 Dindes
FRUCTE ȘI FRUCTE CU COAJĂ
Lot nº: 13
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)03222000 Fruits et fruits à coque
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 17
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15981100 Eau minérale plate
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15113000 Viande de porc
PRODUSE PANIFICAȚIE ,PRODUSE DE PATISERIE ȘI DE COFETĂRIE PROASPETE
Lot nº: 14
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15810000 Produits de panification, pâtisserie fraîche et gâteaux
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 16
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15870000 Condiments et assaisonnements
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15111100 Viande de bœuf
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15114000 Abats
PRODUSE PE BAZĂ DE CARNE PASĂRE
Lot nº: 8
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15131500 Produits à base de volaille
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15897200 Aliments en conserve
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)03221000 Légumes
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15331170 Légumes congelés
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 15
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)03142500 Œufs
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15500000 Produits laitiers