Vegyszerek, reagensek, referenciaanyagok, laboratóriumi fogyóanyagok és fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Fejér Megyei Kormányhivatal részére - IX.
Adásvételi szerződés keretében a műszaki leírásban felsorolt eszközökkel műszakilag mindenben egyenértékű termékek beszerzése az alábbi termékkategóriákban:
Oldószerek, általános laborvegyszerek és reagensek:
2. rész - Referenciaanyagok, oldószerek, reagensek, táptalaj: 19 féle tétel (7-25. sorszámú tételek)
5. rész - Szűrőpapírok, elektródák, pufferek: 10 féle tétel (56-65. sorszámú tételek)
Oldószerek, általános laborvegyszerek és reagensek, referenciaanyagok, laboratóriumi fogyóanyagok: