II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Pārtikas – bakalejas un gaļas produktu piegāde Balvu novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Numéro de référence: BNP 2022/67 AK
II.1.2)Code CPV principal15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionCritère de qualité - Nom: Piedāvāto pārtikas produktu ar paaugstinātu kvalitātes līmeni īpatsvars / Pondération: 40
Critère de qualité - Nom: Videi draudzīga produktu piegāde / Pondération: 10
Prix - Pondération: 50
II.2.1)Intitulé:
Cūkgaļas un subproduktu piegāde
Lot nº: 2
II.2.4)Description des prestations:
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
Vistas gaļas un subproduktu piegāde
Lot nº: 4
Gaļas izstrādājumu piegāde
Lot nº: 5