II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Pārtikas produktu piegāde Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālajam centram
Numéro de référence: DPP 2022/28
II.1.2)Code CPV principal15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
II.2.4)Description des prestations:
II.2.1)Intitulé:
2.daļa Krējums, saldais krējums, biezpiens un sviests
Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
4.daļa Saldie biezpiena sieriņi, sieri un kausētie sieri
Lot nº: 4
17.daļa Zivju produkcija un jūras kaposti
Lot nº: 17
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 42
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 43