II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Par mēbeļu piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Atsauces numurs: VRAA 2018/15/AK/CI-113
II.1.2)Galvenās CPV kods39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti
39100000 Mēbeles
39153000 Konferenču telpu mēbeles
39132100 Dokumentu uzglabāšanas skapji
39121000 Rakstāmgaldi un galdi
39130000 Biroju mēbeles
39143121 Drēbju skapji
39121100 Rakstāmgaldi
39141100 Plaukti
39141300 Skapji
39121200 Galdi
39160000 Mēbeles skolām
39161000 Bērnudārzu mēbeles
39151300 Moduļveida mēbeles
39143110 Gultas, gultas piederumi un mīkstās mēbeles
39143112 Matrači
39113200 Nelieli dīvāniņi
39143123 Naktsskapīši
39143122 Kumodes
39141000 Virtuves mēbeles un iekārtas
39131100 Arhīvu plaukti
39132000 Dokumentu uzglabāšanas sistēmas
39136000 Mēteļu pakaramie
39112000 Krēsli
39112100 Ēdamzāles krēsli
39113100 Atzveltnes krēsli
39143113 Mīkstās mēbeles
39299300 Stikla spoguļi
39143310 Kafijas galdiņi
39156000 Uzgaidāmo telpu un reģistratūru mēbeles
39151000 Dažādas mēbeles
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Daļas numurs: 2
Daļas numurs: 3
Daļas numurs: 4
Daļas numurs: 5
Daļas numurs: 6
Daļas numurs: 7
Daļas numurs: 8
Daļas numurs: 9
Daļas numurs: 10
Daļas numurs: 11
Daļas numurs: 12
Daļas numurs: 13
Daļas numurs: 14
Daļas numurs: 15
Daļas numurs: 16
Daļas numurs: 17