Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Statinio projekto bendroji, dalies, specialioji ekspertizė ir statinio projekto sprendinių ekspertizė
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos projekto bendrosios, projekto dalies ir projekto specialiosios ekspertizės paslaugos atnaujinto tiekėjų varžymosi būdu.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Paslaugos - 3690-2020
Lietuva-Vilnius: Ekspertų paslaugos
2020/S 003-003690
Paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)