Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Studie týkající se monitorovacích údajů o operacích EFRR a Fondu soudržnosti a o monitorovacích systémech provozovaných v období let 2014-2020 (2019CE16BAT214/2020CE16BAT075)
Spisové číslo: REGIO/2020/OP/0010
II.1.2)Hlavní kód CPV79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
II.1.4)Stručný popis:
Cílem studie je poskytnout spolehlivé údaje z monitorování, které poslouží jako základ pro následné hodnocení programů politiky soudržnosti spolufinancovaných z Evropského fondu pro regionální rozvoj a Fondu soudržnosti v programovém období 2014-2020 ze strany Komise. Práce provedená v rámci této zakázky poskytne vstupy pro následné hodnocení z hlediska:
1) vytvoření samostatné databáze financovaných operací a jejich klasifikace podle rozsahu jejich zásahu, formy financování a typu příjemce a
2) shromažďování, klasifikace a hodnocení kvality údajů výstupních ukazatelů nashromážděných řídícími orgány.
Studie bude využívat, analyzovat a syntetizovat rozsáhlé množství monitorovacích údajů dostupných v národních/regionálních monitorovacích systémech tak, aby mohly být dále zpracovány a použity pro pozdější analýzu a hodnocení.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
II.2.4)Popis zakázky:
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Estudio sobre los datos de seguimiento de las operaciones del FEDER y del Fondo de Cohesión y sobre los sistemas de seguimiento operados en el período 2014-2020 (2019CE16BAT214/2020CE16BAT075)
Número de referencia: REGIO/2020/OP/0010
II.1.2)Código CPV principal79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo del estudio es proporcionar datos fiables y sólidos de seguimiento que sirvan de base para la evaluación ex post por parte de la Comisión de los programas de la política de cohesión cofinanciados por el FEDER y el Fondo de Cohesión en el período de programación 2014-2020. El trabajo realizado en virtud de este contrato proporcionará información para la evaluación ex post en términos de:
1) crear una base de datos única de las operaciones financiadas y clasificarlas de acuerdo con su ámbito de intervención, forma de financiación y tipo de beneficiario; y
2) recopilación, clasificación y evaluación de la calidad de los datos de los indicadores de resultados recopilados por las autoridades de gestión.
El estudio aprovechará, analizará y sintetizará la gran cantidad de datos de seguimiento disponibles en los sistemas de seguimiento nacionales/regionales para que puedan procesarse más y utilizarse para trabajos posteriores de análisis y evaluación.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
79400000 Servicios de consultoría comercial y de gestión y servicios afines
II.2.4)Descripción del contrato: