Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Monitoring and Analysis Services of the Croatian Media
Reference number: COMM/AWD/2021/465
II.1.2)Main CPV code92400000 News-agency services
II.1.4)Short description:
The purpose of the call for tenders is to provide the Parliament with high-quality expertise and support in undertaking in-depth media analysis on EU-related topics across different types of media. Contractors will be expected to provide evidence-based media analysis that will in turn contribute to developing and implementing a coherent, informed, targeted, long-term communication for DG COMM.
Avviż għal tibdiliet jew informazzjoni addizzjonali
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi ta’ Monitoraġġ u Analiżi tal-Midja Kroata
Numru ta' referenza: COMM/AWD/2021/465
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV92400000 Servizzi ta' l-aġenzija ta' l-aħbarijiet
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-iskop tas-sejħa għall-offerti hu li tipprovdi lill-Parlament b’għarfien espert u appoġġ ta’ kwalità għolja fit-twettiq ta’ analiżi fil-fond tal-midja fuq suġġetti relatati mal-UE fuq firxa ta’ tipi differenti ta’ midja. Il-kuntratturi se jkunu mistennija jipprovdu analiżi tal-midja bbażata fuq l-evidenza li min-naħa tagħha se tikkontribwixxi għall-iżvilupp u l-implimentazzjoni ta’ komunikazzjoni koerenti, infurmata, immirata u fit-tul għad-DG COMM.
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Služby monitorovania a analýzy chorvátskych médií
Referenčné číslo: COMM/AWD/2021/465
II.1.2)Hlavný kód CPV92400000 Služby spravodajských agentúr
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tejto výzvy na predloženie ponúk je poskytnúť Európskemu parlamentu vysokokvalitné odborné poradenstvo a podporu pri vykonávaní hĺbkovej analýzy médií o témach súvisiacich s EÚ v rámci rôznych typov médií. Od dodávateľov sa bude očakávať poskytnutie mediálnej analýzy založenej na dôkazoch, ktorá následne prispeje k rozvoju a realizácii koherentnej, informovanej, cielenej, dlhodobej komunikácie pre GR COMM.