Tájékoztató az eljárás eredményéről – szerződések a honvédelem és a biztonság területén
2009/81/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Multispektrális felderítő komplexum javítása (2018–2020)
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 1: Karbantartási és javítási szolgáltatások
A teljesítés helye: 1. Karbantartás és javítás esetén: Vállalkozó telephelye.
2. Alkatrész, tartozék anyag átadása esetén: Magyar Honvédség Anyagellátó Raktárbázis Elektronikai Raktár (Gödöllő).
NUTS-kód HU MAGYARORSZÁG
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása:
Multispektrális felderítő komplexum javítása (2018-–2020)
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)50330000 Távközlési berendezések karbantartása
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 141 732 186,00 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás