Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Ir-riżultati tal-proċedura tal-akkwist
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-Promozzjoni ta' Kunsiderazzjonijiet Soċjali fil-Proċeduri ta' Ksib Pubbliku għal Intrapriżi tal-Ekonomija Soċjali
Numru ta' referenza: EASME/COSME/2017/030
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79000000 Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-EASME tixtieq tidħol f'kuntratt ta' servizz għall-promozzjoni ta' kunsiderazzjonijiet soċjali fil-proċeduri ta' ksib pubbliku għal intrapriżi tal-ekonomija soċjali relatati mal-implimentazzjoni tad-Direttiva 2014/24/UE dwar l-akkwist pubbliku, id-Direttiva 2014/25/UE dwar l-akkwist ta' utilitajiet, u d-Direttiva 2014/23/UE dwar l-għoti ta' kuntratti ta' konċessjoni. Ix-xogħol se jkun it-tħejjija u l-implimentazzjoni ta' avvenimenti ta' tagħrif u tixrid ta' jum wieħed (minn issa 'l quddiem imsejħin "konferenzi") immirati lejn it-taħriġ u t-tqajjim ta' kuxjenza ta' kunsiderazzjonijiet soċjali fil-proċeduri ta' ksib pubbliku, f'mhux inqas minn 15-il Stat Membru tal-UE. L-objettiv tal-konferenzi se jkun li jiggwida l-parteċipanti permezz tad-dispożizzjonijiet il-ġodda tad-Direttivi, sabiex jimmarka opportunitajiet u għażliet strateġiċi disponibbli lilhom meta jħejju dokumenti ta' ksib pubbliku, u li juru kif aspetti kwalitattivi relatati ma' kunsiderazzjonijiet u kriterji soċjali jistgħu jkunu integrati fil-proċeduri ta' ksib pubbliku.
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist: