С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 369585-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 150-369585
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на Дирекция за национален строителен контрол
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на Дирекция за национален строителен контрол във връзка с рамково споразумение № СПОР-5/18.4.2019г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“, обособена позиция № 2 с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“).“
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на Дирекция за национален строителен контрол, подробно описани в ценовото предложение на изпълнителя.