Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de supervizare pt„PROIECT ȘI EXEC LUCR DE INF (STRUCT DE REZ, CALE DE RULARE, FINISAJE,SIST DE INSTAL), AUTOMATIZ TRAFIC, RACORD. ALIM CU ENERGIE ELECTRICĂ „TREN METROPOL GILĂU – FLOREȘTI – CLUJ-NAPOCA – BACIU – APAHIDA – JUCU – BONȚIDA – ETAPA I A SIST DE TRANSP METROPOL RAPID CLUJ: MAGISTRALA I DE METROU ȘI TREN METROPOL, INCL LEG DINTRE ACESTEA. COMPONENTA 1 MAGISTRALA I DE METROU CLUJ
Referenznummer der Bekanntmachung: 4305857_2022_PAAPD1346224
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71520000 Bauaufsicht
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 125 013 820.59 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79417000 Sicherheitsberatung
79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung
79933000 Entwurfsunterstützungsdienste
Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Au început înscrierile la cel de-al 4-lea atelier cu reutilizatorii TED, care va avea loc la 14 decembrie 2023.
Servicii - 369633-2022
Submission deadline has been amended by:  582252-2022
România-Cluj-Napoca: Servicii de supraveghere a lucrărilor
2022/S 130-369633
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Număr de referinţă: 4305857_2022_PAAPD1346224
II.1.2)Cod CPV principal
71520000 Servicii de supraveghere a lucrărilor
II.1.4)Descriere succintă:
servicii de supervizare proiect
(consultanță) aferent obiectivului de investitii: „PROIECTARE ȘI EXECUȚIE LUCRĂRI DE
INFRASTRUCTURĂ (STRUCTURĂ DE REZISTENȚĂ, CALE DE RULARE, FINISAJE,
SISTEME DE INSTALAȚII), AUTOMATIZARE TRAFIC, RACORDARE ALIMENTARE CU
ENERGIE ELECTRICĂ AFERENTE OBIECTIVULUI DE INVESTIȚIE „TREN
METROPOLITAN GILĂU – FLOREȘTI – CLUJ-NAPOCA – BACIU – APAHIDA – JUCU –
BONȚIDA – ETAPA I A SISTEMULUI DE TRANSPORT METROPOLITAN RAPID CLUJ:
MAGISTRALA I DE METROU ȘI TREN METROPOLITAN, INCLUSIV LEGĂTURA
DINTRE ACESTEA. COMPONENTA 1. MAGISTRALA I DE METROU CLUJ”, conform caiet de sarcini; clarificarile vor fi solicitate cu cel mult 20 de zile anterior datei limita de depunere oferte iar raspunsul consolidat se va publica in ziua 11 anterior datei limita de depunere oferte
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 125 013 820.59 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)
79417000 Servicii de consultanţă în domeniul securităţii
79420000 Servicii conexe managementului
79933000 Servicii de asistenţă de proiectare
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: