Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
DAS ICT hardware – tablets
II.1.2)Code CPV principal30230000 Matériel informatique
II.1.4)Description succincte:
Welkom op de DAS voor de levering van ICT hardware – tablets voor Stichting Morgenwijzer. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van tablets. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.