Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
DAS ICT hardware – touchscreens
II.1.2)Code CPV principal30231320 Moniteurs à écran tactile
II.1.4)Description succincte:
Welkom op de DAS voor de levering van ICT hardware – touchscreens voor CorDeo Scholengroep. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze touchscreens ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012 en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.