Un bogue affecte l’affichage des URL dans les formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre le problème Dans l’intervalle, nous vous suggérons de supprimer la virgule (ou tout autre caractère spécial) apparaissant à la fin de l’URL. Veuillez nous excuser pour ce désagrément.
Fournitures - 369736-2019
Nederland-Veghel: Computerapparatuur
2019/S 150-369736
Rectificatie
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Leveringen
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS ICT hardware – desktops
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
30230000 Computerapparatuur
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op de DAS voor de levering van ICT Hardware - Desktops voor Onderwijsstichting KempenKind. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze desktops ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012 en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. Voor nadere toelichting over het gebruik van het Negometrix platform en de instructie voor het indienen van het verzoek tot deelname, verwijzen wij u graag naar de supportpagina.