Supplies - 369838-2021
Poland-Katowice: Pharmaceutical products
2021/S 139-369838
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2021/S 129-341752)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa leków
Reference number: DZ.3321.90.2021
II.1.2)Main CPV code
33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest:
Zad. 1 – Zad. 30.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 30.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 30 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik 2b do SWZ.
VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: IV.2.7
Zamiast:
11.1. Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć za pośrednictwem platformy zakupowej najpóźniej do dnia 22 lipca 2021 r. do godz. 11.00.
11.4. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 22 lipca 2021 r. o godz. 11.15 za pośrednictwem platformy zakupowej.
Powinno być:
11.1. Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć za pośrednictwem Platformy Zakupowej najpóźniej do dnia 2 sierpnia 2021 r. do godz. 11.00.
11.4. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 2 sierpnia 2021 r. o godz. 11.15 za pośrednictwem Platformy Zakupowej.
Numer sekcji: VI.3
2. Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
5. Informacja z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, w zakresie art. 108 ust. 2 ustawy, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do tego rejestru, sporządzonej nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem.