Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 37-2022
Submission deadline has been amended by:  56656-2022
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2022/S 001-000037
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Maglódi kézilabdacsarnok kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR001349982021
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45210000 Magasépítési munka
45212200 Sportlétesítmények kivitelezése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45312200 Betörésjelző rendszer szerelése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ajánlattevő feladata a műszaki dokumentáció részét képező engedélyezési terv és jogerős építési engedély, valamint a Megrendelő által jóváhagyott kiviteli tervdokumentáció alapján, monolit vasbeton pillér merevítésű, rétegragasztott tető szerkezetű kézilabda csarnok kivitelezése, teljes körű kulcsrakész kivitelben, a kapcsolódó közművekkel, környezetrendezéssel, az alábbi műszaki paraméterekkel:
Beruházás helyszíne: 2234, Maglód, Kállai Pál utca 2, hrsz.:4287/30
Nettó alapterülete: 2299,89 m2
Tornaterem küzdőtér mérete: 20x40 m
Sportpadló mérete: 1061,78 m2
Fittness és konditerem mérete: 95,86 m2
Küzdőtér feletti szabad belmagasság: 7,15 m
Öltöző helyiség: 80,69 m2
Vizesblokk: 118,2 m2
A kézilabda munkacsarnok egy 7,15 m szabad belmagasságú küzdő részből, 462 ülőhelyes nézőtérből és az ezekhez tartozó kiszolgáló blokkból áll. A kiszolgáló blokk, mint additív tömeg kapcsolódik a küzdőtérhez, és félnyeregtetővel van fedve. Az épületbe az előcsarnokon át lehet bejutni, az intézmény előterében a közönségforgalom számára 2 férfi wc (4db piszoár) 6db női wc és 1 db akadálymentes wc található. Az előcsarnokból közvetlenül nyílik a küzdőtér, az öltözők egyenként 20 fő egyidejű öltözését biztosítják, a zuhanyzókban 4-4 épített zuhanyállás funkcionál. Az öltözői folyosó végén kap helyet a 2 edzői öltöző és mosdó, a bemelegítésre is szolgáló konditerem és elektromos helység. A küzdőtérből érhető el a szertár, valamint a takarítószer tároló helyiség. Az épület gépészeti berendezéseinek elhelyezésére szolgáló helyiség az emeleten kapott helyet. A küzdőtér megvilágítási értéke tervezetten 1000 lux.
A tárgyi beruházás EHF által elfogadott minősítéssel rendelkező sportpadló rendszer kivitelezését is magában foglalja.
A részletes műszaki leírást/terveket és az árazatlan költségvetést a műszaki dokumentáció tartalmazza.